Далечина | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Далечина
Соновник

Далечина

Ако гледате во далечините

Ќе ви се отвори перспектива за професионална реализација.

Ако сè околу вас е далеку

Ќе се здружите со други луѓе за да правите нешто креативно.

Ако сте далеку од дома

Ќе имате проблеми со здравјето.

Ако сте далеку од вашите најблиски

Ќе добиете позитивни вести.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6586 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.