Гушкање | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гушкање
Соновник

Гушкање

Ќе успеете да го пронајдете вистинското решение за вашиот најголем проблем.

Ако гушкате некого

Ви претстојат позитивни животни промени.

Ако вас ве гушкаат

Ќе бидете под заштита на влијателна личност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3854 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.