Гушење | Соновник
Соновник

Гушење

Ако се гушите

Ве очекува мало влошување на финансиската состојба.

Ако некој друг се гуши

Успешно ќе ги совладате пречките на вашиот пат.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3629 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.