Гусар | Соновник
Соновник

Гусар

Ви претстои ненадејно влошување на материјалната состојба.

Ако вие сте гусар

Ќе ја сакате вашата работа и ќе уживате додека работите.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3640 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.