Гимназија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гимназија
Соновник

Гимназија

Некоја ваша желба ќе се исполни.

Ако учите во гимназија

Ќе се разочарате.

Ако некој друг учи во гимназија

Ви претстојат проблеми со деца.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6437 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“