Ако вие сте великан | Соновник
Соновник

Гигант
= великан

Ќе успеете да ја постигнете вашата цел.

Ако вие сте великан

Ќе напредувате брзо на деловен план.

Ако разговарате со великан

Подобрување на вашата материјална положба.

Ако се бакнувате со великан

Ќе остварите брза заработка.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3642 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.