Гигант | Соновник
Соновник

Гигант
= великан

Ќе успеете да ја постигнете вашата цел.

Ако вие сте великан

Ќе напредувате брзо на деловен план.

Ако разговарате со великан

Подобрување на вашата материјална положба.

Ако се бакнувате со великан

Ќе остварите брза заработка.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18184 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?