Генератор | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Генератор
Соновник

Генератор

Генератор кој работи

Ќе успеете да ги постигнете вашите цели.

Генератор кој не работи

Ќе направите недопустлива грешка, а тоа ќе се одрази многу негативно на вашата работа.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5440 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“