Генерал | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Генерал
Соновник

Генерал

Ќе запознаете некоја влијателна личност.

Ако вие сте генерал

Ќе се гордеете со добро завршената работа.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5901 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.