Златен гајтан | Соновник
Соновник

Гајтан

Ќе имате успех во односите со спротивниот пол.

Златен гајтан

Треба да бидете поподготвени за акција.

Сребрен гајтан

Ќе започнете нова врска која ќе ви биде особено пријатна.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1529 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.