Гајтан | Соновник
Соновник

Гајтан

Ќе имате успех во односите со спротивниот пол.

Златен гајтан

Треба да бидете поподготвени за акција.

Сребрен гајтан

Ќе започнете нова врска која ќе ви биде особено пријатна.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?