Гајтан | Соновник
Соновник

Гајтан

Ќе имате успех во односите со спротивниот пол.

Златен гајтан

Треба да бидете поподготвени за акција.

Сребрен гајтан

Ќе започнете нова врска која ќе ви биде особено пријатна.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6343 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“