Ако некој друг поставува гатанка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гатанка
Соновник

Гатанка

Ако поставувате гатанка

Ќе се однесувате лошо кон луѓето околу вас.

Ако некој друг поставува гатанка

Ќе се судрите со неочекуван проблем.

Ако го знаете одговорот на гатанката

Ќе го пронајдете вистинското решение за проблемот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3638 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.