Гастроном | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гастроном
Соновник

Гастроном

Некоја ваша желба нема да се исполни.

Ако вие сте гастроном

Ќе запознаете пријатна и интересна личност.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6431 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“