Гастритис | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гастритис
Соновник

Гастритис

Ако страдате од гастритис

Вашата позиција на работното место ќе започне да слабее.

Ако некој друг страда од гастритис

Внимавајте на здравствената состојба.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6298 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“