Лисја изедени од гасеница | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гасеница
Соновник

Гасеница

Некој ќе се обиде да ви наштети.

Ако убивате гасеница

Вез причина ја губите довербата во вашите блиски.


Лисја изедени од гасеница

Не се обидувајте да ги победите вашите конкуренти по секоја цена. Најдете ги вистинските средства за да стигнете до победата.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3629 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.