Гасеница | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гасеница
Соновник

Гасеница

Некој ќе се обиде да ви наштети.

Ако убивате гасеница

Вез причина ја губите довербата во вашите блиски.


Лисја изедени од гасеница

Не се обидувајте да ги победите вашите конкуренти по секоја цена. Најдете ги вистинските средства за да стигнете до победата.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18326 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?