Гасеница | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гасеница
Соновник

Гасеница

Некој ќе се обиде да ви наштети.

Ако убивате гасеница

Вез причина ја губите довербата во вашите блиски.


Лисја изедени од гасеница

Не се обидувајте да ги победите вашите конкуренти по секоја цена. Најдете ги вистинските средства за да стигнете до победата.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6545 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.