Гас | Соновник
Соновник

Гас

Ако чувствувате миризба на гас

Внимавајте да не бидете вклучени во некаков скандал затоа што тоа може многу да ви наштети.


Гас кој експлодира

Држете си ги очите отворени за да ги избегнете опасностите.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18564 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?