Ако јадете гарнир | Соновник
Соновник

Гарнир

Ќе добиете повеќе отколку што сте очекувале.

Ако јадете гарнир

Треба да обрнете повеќе внимание на вашиот надворешен изглед.

Ако приготвувате гарнир

Ќе остварите мало подобрување на финансиската состојба, но тоа многу ќе ви значи.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3627 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.