Гарнир | Соновник
Соновник

Гарнир

Ќе добиете повеќе отколку што сте очекувале.

Ако јадете гарнир

Треба да обрнете повеќе внимание на вашиот надворешен изглед.

Ако приготвувате гарнир

Ќе остварите мало подобрување на финансиската состојба, но тоа многу ќе ви значи.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11134 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.