Гарнизон | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гарнизон
Соновник

Гарнизон

Ви претстои голема промена на професионален план.

Ако сте во гарнизон

Ќе чуете добри вести за ваша блиска личност.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5311 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“