Гардеробер | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гардеробер
Соновник

Гардеробер

Претстојниот период не е поволен за вложување на пари.

Ако купувате гардеробер

Треба да бидете поштедливи.


Затворен гардеробер

Наредниот период е особено поволен за склучување на зделки.

Отворен гардеробер

Ќе дознаете нечија тајна.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5458 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“