Гардеробер | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гардеробер
Соновник

Гардеробер

Претстојниот период не е поволен за вложување на пари.

Ако купувате гардеробер

Треба да бидете поштедливи.


Затворен гардеробер

Наредниот период е особено поволен за склучување на зделки.

Отворен гардеробер

Ќе дознаете нечија тајна.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?