Гаража | Соновник
Соновник

Гаража

Ќе се обидувате да заштедите пари.

Ако се наоѓате во гаража

Ви претстои непријатна средба.

Ако вашиот автомобил е во гаража

Ви претстои подобрување на финансиската состојба.


Празна гаража

Ќе бидете принудени да се разделите од вашата заштеда поради непредвидени трошоци.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?