Гаража | Соновник
Соновник

Гаража

Ќе се обидувате да заштедите пари.

Ако се наоѓате во гаража

Ви претстои непријатна средба.

Ако вашиот автомобил е во гаража

Ви претстои подобрување на финансиската состојба.


Празна гаража

Ќе бидете принудени да се разделите од вашата заштеда поради непредвидени трошоци.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5441 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“