Ако некој друг има гангрена | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Гангрена
Соновник

Гангрена

Ако имате гангрена

Не ги слушајте туѓите совети. Постапувајте како што вие мислите дека е најдобро.

Ако некој друг има гангрена

Ваша блиска личност ја демне некаква болест.

Ако се лекувате од гангрена

Ќе бидете многу тажни.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3631 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.