Галерија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Галерија
Соновник

Галерија

Ќе бидете пријатно изненадени.

Ако разгледувате слики на познати уметници

Ќе остварите средба со стар пријател.


Галерија со слики

Ви претстои среќен период.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5451 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“