Вљубен | Соновник
Соновник

Вљубен

Ако сте вљубени во некого

Некој ќе се обиде да ве измами со помош на глупави проѕирни лаги.

Ако некој друг е вљубен во вас

Ве очекува разделба со вашиот партнер.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11061 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.