Веѓи | Соновник
Соновник

Веѓи

Густи веѓи

Ви претстои финансиски успех.

Тенки веѓи

Ќе се разочарате од ваш колега.


Ако немате веѓи

Ќе чувствувате грижа на совест.

Ако си ја чешате веѓата

Ќе загубите блиска личност.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18185 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?