Верник | Соновник
Соновник

Верник

Ќе успеете да ги надминете пречките и ќе стигнете до успехот.

Ако вие сте верник

Ќе западнете во долгови.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 21%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10187 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.