Верверица | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Верверица
Соновник

Верверица

Ќе започнете да создавате семејство.

Ако фатите верверица

Ќе се најдете во опасна ситуација.

Ако удирате верверица

Ќе добиете неочекуван подарок.


Верверица која јаде

Ви претстојат среќни мигови со вашето семејство.

Мртва верверица

Ви претстојат брачни проблеми.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18564 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?