Верверица | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Верверица
Соновник

Верверица

Ќе започнете да создавате семејство.

Ако фатите верверица

Ќе се најдете во опасна ситуација.

Ако удирате верверица

Ќе добиете неочекуван подарок.


Верверица која јаде

Ви претстојат среќни мигови со вашето семејство.

Мртва верверица

Ви претстојат брачни проблеми.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10515 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.