Венерична болест | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Венерична болест
Соновник

Венерична болест

Ако имате венерична болест

Повнимателно избирајте ги вашите интимни партнери.

Ако некој друг има венерична болест

Ќе чувствувате грижа на совест поради некоја ваша срамна постапка.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11057 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.