Вена | Соновник
Соновник

Вена

Ви претстојат мали здравствени проблеми.

Ако ви земаат крв од вена

Ќе ја искажете вашата љубов.


Исечени вени

Предзнак за голема кавга со блиска личност.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11069 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.