Великан | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Великан
Соновник

Великан

Ќе успеете да ја постигнете вашата цел.

Ако вие сте великан

Ќе напредувате брзо на деловен план.

Ако разговарате со великан

Подобрување на вашата материјална положба.

Ако се бакнувате со великан

Ќе остварите брза заработка.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11061 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.