Ведро (за вода) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Ведро (за вода)
Соновник

Ведро (за вода)

Ако истурите вода од ведро

Самите ќе бидете виновни за непријатностите што ќе ве снајдат.


Полно ведро

Ви претстои подобрување на материјалната состојба.

Празно ведро

Ви претстои период исполнет со кавги поради недостиг на финансиски средства.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11067 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.