Вдишување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Вдишување
Соновник

Вдишување

Ако вдишувате тешко

Ви претстојат здравствени проблеми.

Ако вдишувате длабоко

Ќе успеете да ги решите вашите проблеми и ќе имате спокоен живот.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 15%
  • 21%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10182 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.