Вајар | Соновник
Соновник

Вајар
= скулптор

Ќе добиете одлична понуда, но добро размислете пред да ја прифатите.

Ако вие сте скулптор

Посветете му повеќе внимание на вашето семејство.

Ако разговарате со скулптор

Со малку фантазија ќе стигнете до успехот.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11072 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.