Вафла | Соновник
Соновник

Вафла

Ќе бидете во добро друштво.

Ако купувате вафла

Ќе чуете добри вести за ваша блиска личност.

Ако јадете вафла

Ќе стигнете до успехот и покрај пречките што ќе ви ги поставуваат вашите непријатели.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10827 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.