Ако почувствувате вкус на ванила | Соновник
Соновник

Ванила

Обрнете повеќе внимание на вашата здравствена состојба.

Ако почувствувате вкус на ванила

Ќе бидете поканети на некаква прослава

Ако мирисате ванила

Ќе чуете пријатни вести.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.