Ванила | Соновник
Соновник

Ванила

Обрнете повеќе внимание на вашата здравствена состојба.

Ако почувствувате вкус на ванила

Ќе бидете поканети на некаква прослава

Ако мирисате ванила

Ќе чуете пријатни вести.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?