Ванила | Соновник
Соновник

Ванила

Обрнете повеќе внимание на вашата здравствена состојба.

Ако почувствувате вкус на ванила

Ќе бидете поканети на некаква прослава

Ако мирисате ванила

Ќе чуете пријатни вести.

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 74%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 5922 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.