Вампир | Соновник
Соновник

Вампир

Нема да успеете да ги остварите вашите финансиски амбиции, а тоа ќе ви создаде внатрешен немир.

Ако вие сте вампир

Ви претстои несреќен брак во кој ќе преовладува интересот.

Ако сте жртва на вампир

Ќе направите некоја незаконска работа.

Ако некој друг е жртва на вампир

Вашиот труд нема да биде награден.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5899 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.