Вампир | Соновник
Соновник

Вампир

Нема да успеете да ги остварите вашите финансиски амбиции, а тоа ќе ви создаде внатрешен немир.

Ако вие сте вампир

Ви претстои несреќен брак во кој ќе преовладува интересот.

Ако сте жртва на вампир

Ќе направите некоја незаконска работа.

Ако некој друг е жртва на вампир

Вашиот труд нема да биде награден.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18289 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?