Ако броите пари во странска валута | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Валута (странска)
Соновник

Валута (странска)

Ви претстојат сериозни проблеми.

Ако броите пари во странска валута

Пазете се од жена со црна коса.

Ако купувате или продавате странска валута

Не донесувајте брзи одлуки затоа што може да изгубите многу пари.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1143 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.