Валута (странска) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Валута (странска)
Соновник

Валута (странска)

Ви претстојат сериозни проблеми.

Ако броите пари во странска валута

Пазете се од жена со црна коса.

Ако купувате или продавате странска валута

Не донесувајте брзи одлуки затоа што може да изгубите многу пари.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10826 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.