Валкан | Соновник
Соновник

Валкан

Ако сте валкани

Вашата репутација ќе биде нарушена.

Ако некој друг е валкан

Ви претстои влошување на здравствената состојба.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5900 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.