Вакцина | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Вакцина
Соновник

Вакцина

Ако вас ве вакцинираат

Ви претстои тешка и напорна умствена работа.

Ако вакцинираат некој друг

Ќе добиете неочекуван подарок кој многу ќе ве израдува.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11058 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.