Вазна | Соновник
Соновник

Вазна

Ќе бидете пријатно изненадени.

Ако скршите вазна

Нема да успеете да ја постигнете целта поради вашата срамежливост.

Ако подарувате вазна

Ви претстои подобрување на материјалната состојба.


Вазна со цвеќиња

Ќе бидете почитувани и ценети од околните.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11057 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.