Вазелин | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Вазелин
Соновник

Вазелин

Успешно ќе се справите со некој непријатен проблем.

Ако купувате вазелин

Вашата итрост може да ве стави во незгодна ситуација.

Ако се мачкате со вазелин

Ќе ја откриете вашата среќа.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?