Вазелин | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Вазелин
Соновник

Вазелин

Успешно ќе се справите со некој непријатен проблем.

Ако купувате вазелин

Вашата итрост може да ве стави во незгодна ситуација.

Ако се мачкате со вазелин

Ќе ја откриете вашата среќа.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10532 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.