Вагина | Соновник
Соновник

Вагина

Ќе бидете незадоволни од вашиот сексуален живот. Сигнал за проблеми со сексуалните желби и потреби. Ако сте маж – сакате почесто да бидете сексуално активни. Ако сте жена – знак дека е потребно повеќе да се грижите за себе за да можете да уживате во сексуалниот живот. Ќе чувствувате страв поврзан со иднината на вашата врска.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18183 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?