Вагина | Соновник
Соновник

Вагина

Ќе бидете незадоволни од вашиот сексуален живот. Сигнал за проблеми со сексуалните желби и потреби. Ако сте маж – сакате почесто да бидете сексуално активни. Ако сте жена – знак дека е потребно повеќе да се грижите за себе за да можете да уживате во сексуалниот живот. Ќе чувствувате страв поврзан со иднината на вашата врска.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5882 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.