Ако зборувате со вашиот баџанак | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Баџанак
Соновник

Баџанак

Ќе бидете сведок на семејни интриги.

Ако зборувате со вашиот баџанак

Ќе паднете во искушение да го изневерите партнерот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.