Баџанак | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Баџанак
Соновник

Баџанак

Ќе бидете сведок на семејни интриги.

Ако зборувате со вашиот баџанак

Ќе паднете во искушение да го изневерите партнерот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18220 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?