Бара | Соновник
Соновник

Бара

Ќе бидете озборувани од луѓето околу вас.

Ако одите низ бара

Нема да успеете да ги реализирате вашите планови.


Матна бара

Озборувањата ќе ви нанесат голема штета.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18289 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?