Банкет | Соновник
Соновник

Банкет

Ви претстои кавга или недоразбирање со вашите пријатели.

Ако сте на банкет

Ќе чуете радосни вести.

Ако организирате банкет

Ви претстои фамилијарен собир.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18331 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?