Банка | Соновник
Соновник

Банка

Ви претстојат неочекувани загуби во бизнисот.

Ако влегувате во банка

Ќе успеете да ги решите вашите финансиски проблеми.

Ако излегувате од банка

Треба да ги намалите трошоците.


Затворена банка

Ќе претрпите штета во бизнисот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6161 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.