Банка | Соновник
Соновник

Банка

Ви претстојат неочекувани загуби во бизнисот.

Ако влегувате во банка

Ќе успеете да ги решите вашите финансиски проблеми.

Ако излегувате од банка

Треба да ги намалите трошоците.


Затворена банка

Ќе претрпите штета во бизнисот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18326 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?